logo Satyrykonu link do strony logo BIP link do strony
logo Letniej Akademii Filmowej link do strony Logo Legnicy Cantat
O Nas     Kalendarium     Działalność     Zajęcia     Przetwarzanie danych osobowych
baner - Posłuchaj śpiewu miasta. Dźwiękowa mapa Legnicy

Werdykt Jury XX Letniej Akademii Filmowej - Warsztatów Filmu Animowanego


Protokół

Legnica, 24.08.2012 r.

Z posiedzenia Jury XX Letniej Akademii Filmowej – Warsztatów Filmu Animowanego.
Jury w składzie:
1. Ewa Sobolewska
2. Jacek Szymański
3. Andrzej Kołodyński – przewodniczący

Po obejrzeniu 24 filmów konkursowych w następujących kategoriach wiekowych: 15-18 lat i powyżej 18 lat – jednimyslnie przyznało następujące nagrody:

W kategorii 15-18 lat:

3 miejsce: Sylwia Sobiczewska na film „Odlot”
2 miejsce: Adrian Ochotny, Aleksander Kaźmierczak, Jan Cofta za film „Przebudzenie”
1 miejsce: Anna Siecińska za film „Ptaki”

W Kategorii powyżej 18 lat:

Wyróżnienie: Ewelina Skóra na film „Odlot”
3 miejsce Urszula Fussek za film „Nie teraz teraz nie”
2 miejsce Agnieszka Konarska za film „Lulaby”
1 miejsce Anna Olech za film „Tancerka”

Oraz

Wyróżnienie dla grupy ze Świetlicy Terapeutycznej nr 1 w Legnicy za film „Ogień i woda”


Wyróżnienie Animacja 3D za film „Planeta miłości” dla: Agaty Kryś, Bartłomieja Najdeckiego, Darii Juszczyk, Anny Siecińskiej, Nikosa Triandafilidisa, Ewy Kwaśniewicz

Wyróżnienia dla najmłodszych uczestników:

1. Oliwiera Kamieńskich za film „Zawiedziona miłość”
2. Dawida Wojewódzkiego i Antoniego Andrzejewskiego za film „Porwanie Lei”
3. Sergiusza Narowskiego za film „Sklep Miłosza”
4. Jakuba Cerolowicza i Aleksandra Price za film „kubki”
5. Julii Zielińskiej
6. Macieja Olecha za filmy „Gra w kulki” oraz „Narodziny Smoka”
7. Huberta Śliwińskiego za film „Narcyz”


GRAND PRIX

dla Artura Zawiszy za film „Obraz idealny”

Na tym protokół zakończono.



Źródło: ego   2012-08-25


 

   Dzieje się







 
                   


© Legnickie Centrum Kultury 2003-2019   tel. 76 723-37-00   e-mail: lck@lck.art.pl